meremaa.jpg

Hei!

Mina olen Liina ja ma armastan reisimist!

Ma ei tulnud Bostonisse niisama reisile – jutustan, mis asju siin ajan!

Ma ei tulnud Bostonisse niisama reisile – jutustan, mis asju siin ajan!

Lubasin nädala algul selgitada, mida ma õigupoolest siin Bostonis teen. Nüüd on see hetk: osalen rahvusvahelisel sisuturunduse konverentsil.

Ekspress Grupp, mille alla Õhtuleht Kirjastus kuulub, annab kaks korda aastas kuni 20 oma töötajale välja Hans H. Luige koolitusstipendiumi. Kuna mu sõbranna Geidi sai eelmisel korral Luige stipendiumi kaudu Los Angelesse koolitusele, otsustasin minagi suurelt mõelda. Guugeldasin sisuturunduse alaseid koolitusi ning kõige suurejoonelisem ja asjalikum tundus Bostonis toimuv sisuturunduse konverents.

Osalemiseks oli vaja kirjutada motivatsioonikiri (kuna minu töö on kirjutamine, oleks olnud suhteliselt piinlik, kui ma poleks suutnud enda motivatsioonikirjaga nõukogu ära võluda) ja võtta ülemuselt soovituskiri. Meie reklaamidirektor Rismar kirjutas minust nii toredalt ja hästi, et juba mul endal oli suurim rõõm seda lugeda.

Niisiis saingi ma stipendiumi.

Täna oli neljapäevase koolituse kõige esimene päev. Toimub see ühes Bostoni luksushotellis ning toob osalejateni terve rea oma ala tipptegijaid. Päevas on võimalik osaleda kahel kolmetunnisel workshop’il ning valikuvõimalusi on palju – ühel ajal toimub kolm-neli workshop’i. Esimesed kaks workshop’i on olnud tõeliselt põnevad ning olen teinud palju märkmeid. Ootan põnevusega homset päeva.

IMG_8520.JPG

Nii palju, kui ma olen teiste koolitusel viibijatega suhelnud (seda pole tegelikult väga palju), on kõik löönud käsi kokku ja imestanud, et olen nii kaugelt tulnud. Siiamaani on minu teada kõik ameeriklased – kaugeim tulija, kellega rääkisin, oli läänerannikult Seattle’ist. Ega jah. Ilma stipendiumita poleks ma kindlasti siia jõudnud, sest ainuüksi koolitusel osalemine maksab üle 1000 euro!

Aga ma olen nii õnnelik ja tänulik, et siin olen. See on suurepärane arenemisvõimalus.

Boston on siis kolmas koht välismaal, kuhu ma tänu tööle olen sattunud. Esimene oli Eurovisioon Kopenhaagenis 2014. aastal ja teine oli Oscarite gala Los Angeleses 2015. aastal. Kaks korda kolmest USA-sse.

Ameeriklaste üks rahvussporte oli nii igav, et ma ei saanud isegi aru, et mäng käib

Ameeriklaste üks rahvussporte oli nii igav, et ma ei saanud isegi aru, et mäng käib

Kuidas üks suvaline tüüp minu kohvrit lõhkuma hakkas

Kuidas üks suvaline tüüp minu kohvrit lõhkuma hakkas