meremaa.jpg

Hei!

Mina olen Liina ja ma armastan reisimist!

Ma pagen laulupeo ajaks Venemaale!

Ma pagen laulupeo ajaks Venemaale!

Foto: Pixabay

Nüüd on küll blogi pidamisel päris pikk paus vahel olnud. Ma olen isekeskis mõelnud, et siis, kui ma parasjagu ei reisi, võiks ikka iga kuu mingigi postituse teha. Tutkit, jälle on vaikus olnud. Tegelikult oleks kirjutada palju – aga kuna mu igapäevane töö ongi kirjutamine, siis vahepeal lihtsalt saab sõnade ritta panemisel võhm otsa. Aga täna avasin ma taas blogi, et siia kirjutada. Uus seiklus on tulemas.

Iga viie aasta tagant käime mina, ema, isa, tädi ja onu autoga Venemaal. Põhjus on selles, et minu emapoolne tädi elab seal, Peterburist edasi Volhovi väikelinnas. Kui vanemad käisid viimati tädi juures 2014. aastal, siis mina neli aastat tagasi. Kusjuures, umbes pool aastat pärast viimast Volhovi külastust andsin ma ka välja oma esimese raamatu ning seal oli lausa terve peatükk Venemaast.

Ise siin mõtlesin, et päris naljakas viis eestluse näitamiseks on minna laulupeo ajal Venemaale (just Venemaale, mitte mõnesse muusse riiki). Aga ma ikka pean ära klaarima, miks see juhtus niimoodi – Venemaa tädi ja onu peavad just sel ajal juubelit. Ja nendel pole laulupeo toimumisest aimugi.

Niisiis, homme – kaheksandat korda Venemaale!

 

Mööda Venemaa avarusi eksinud

Mööda Venemaa avarusi eksinud

Täna kümme aastat tagasi muutus mu elu igaveseks

Täna kümme aastat tagasi muutus mu elu igaveseks